bukiet z broszek Mia

600 zł

Broszkobukiet – bukiet z broszek i biżuterii Mia.

Formularz zamówienia

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami!
Biorąc pod uwagę, że wszystkie nasze bukiety realizowane są pod zamówienie, na modelu wzorcowym możemy nanieść pewne poprawki tak, by stworzyć dla Ciebie broszkobukiet idealny! W tym celu prosimy o wypełnieni formularza zamówienia, który potwierdzi twoje zlecenie oraz pomoże nam przygotować twój wymarzony Broszkobukiet.
Imię i Nazwisko
Adres do wysyłki
Data przyjęcia
Numer telefonu
Adres mailowy
Jakie kolory powinien zawierać Twój bukiet?
Jaką biżuterię wybierasz?
Wybierz rodzaj kryzy:
Wybierz rodzaj rączki:
Dołącz nam swoje zdjęcie, zdjęcie sukni ślubnej bądź dodatków jakie będzie miała w Dniu Ślubu, tak byśmy mogły dobrać idealne rozwiązania do Twojej stylizacji:
Informacje dodatkowe, które chciałabyś nam przekazać:

Jeśli chcesz zamówić dodatki dla Pana Młodego, drużbów, rodziców, czy pozostałych gości weselnych odwiedź inne zakładki.

Bukiet na bazie piankowych róż z szerokim pasem biżuteryjnym przez całą czaszę bukietu. Kolorystyka róż, biżuterii, kryzy oraz rączki do ustalenia.

Możliwość zakupu wraz z butonierką – usługa dodatkowo płatna.

Wszystkie nasze bukiety z broszek przygotowujemy pod specjalne zamówienia. Pracę, które oglądasz to broszkobukiety, które już trafiły dla naszych klientek i które mogą posłużyć za wzór do Twojego wymarzonego bukietu ślubnego.

Klikając „zamawiam” przy modelu, który jest najbliższy Twoim oczekiwaniom dostaniesz do wypełnienia formularz zamówienia, dzięki którego będziesz mogła zasugerować zmiany jakie chcesz nanieść na pierwowzór.

Jeśli nie znalazłaś wśród naszej galerii tego czego szukałaś nic straconego! Na dole znajdziesz pozycję „Twój projekt” – prześlij nam zdjęcia bukietu jaki wybrałaś a skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia możliwości odtworzenia podobnego dla Ciebie!

Złożenie zamówienia wymaga wpłaty zaliczki w wysokości 150zł, dopełnienie obu tych czynności rozpoczyna proces zamówienia.

Koszt przesyłki pocztą polską wynosi dodatkowo 30zł.

Pamiętaj, że zamawiasz rękodzieło, które starannie przygotowujemy w naszej pracowni przez wiele godzin, stąd czym więcej czasu otrzymamy od ciebie na realizację tym lepiej. Jeśli potrzebujesz bukietu „na cito” skontaktuj się najpierw z nami mailowo bądź telefonicznie w celu sprawdzenia dostępności terminu realizacji.

 

Polecamy także