O nas

Obie nadużywamy przymiotników, zachwycamy się pięknem i niecodziennymi stylizacjami. Bezkompromisowo podążamy za marzeniami, w których szerokie pole zajmuje sztuka. Pełne natchnienia oraz kreatywności tworzymy unikatowe dodatki do stylizacji Państwa Młodych, ich drużbów, gości weselnych ale także urocze ozdoby dla Młodszego pokolenia. Fascynatoria to pracownia rękodzieła prowadzona przez dwie idealistki zakochane w rękodziele, z zamiłowaniem  do tworzenia i  wiecznego poszukiwania nowości w stylizacjach.

Od 2005r. prowadzimy firmę dekoratorską, w której specjalizujemy się we florystyce ślubnej oraz dekoracjach okolicznościowych , jednakże to kilka lat później, bo w 2010 naszą ofertę poszerzyły ręcznie robione Broszkobukiety – czyli bukiety ślubne z broszek i biżuterii, a także korsarze, fascynatory, unikatowe butonierki  oraz inne ozdoby do stylizacji Państwa Młodych. Bywają tu projekty bardzo delikatne, subtelne i romantyczne, podczas gdy tuż za ścianą króluje zamówienie pełne kryształów, kokard i wielkich kwiatów. Tu nie ma rzeczy niemożliwych…w jednym miejscu łączymy klientki kochające „błyskotki” z tymi, które prawdziwe piękno widzą w retro koronkach czy piórach.

Wiemy, że każda kobieta, każdy mężczyzna jest inny, stąd zdecydowana większość naszych produktów powstaje pod zamówienie, dzięki czemu nanosimy na pierwowzory poprawki, które sprawiają, że każda rzecz idealnie pasuje do swojego właściciela/właścicielki.